Visi pasiūlymai ir aktualijos

Pigūs skrydžiai su naujaisiais WizzAir „Airbus A321neo“

Bene didžiausia pigių skrydžių bendrovė Europoje WizzAir savo keleiviams turi gerų naujienų. Nuo šių metų rugsėjo mėnesio bendrovė pradėjo intensyviai testuoti naujuosius „Airbus A321neo“ lėktuvus. Šie lėktuvai prie aktyvių bendrovės skrydžių prisijungs 2019-2024 metais.

Pigūs lėktuvų bilietai į Barį! O nuo šiol dar ir tiesiogiai su WizzAir

Pigių skrydžių bednrovė WizzAir naują darbo savaitę pradeda su ypač geromis žiniomis. Nuo šiol iš Vilniaus į Italijos pietuose esantį Bario miestą galėsite vykti tiesioginiu reisu!

Nuo šiol pigiai ir tiesiogiai į Gruziją su WizzAir

Gruzija daugeliui keliautojų kolkas dar yra mažai ištyrinėta.Ši šalis savo viduje turi begalę įdomybių, tad šiandien norime pasidalinti keletu idėjų, ką galima nuveikti nuvykus ten. Pigių skrydžių bendrovei WizzAir atidarius savo bazę Gruzijoje, nuo šiol galime pigiais ir tiesioginiais skrydžiais pasiekti šalį galinčią pasigirti nepaprasto grožio gamta ir vietinių žmonių draugiškumu.

7 priežastys, kodėl verta aplankyti Londoną rudenį

Daugelis mūsų žinome, kad Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų, tačiau daugelio žinios apie šį megapolį ties šia vieta ir baigiasi. Dėl šios priežasties, norime pasidalinti žiniomis ir idėjomis, kodėl jums būtų verta aplankyti Londoną rudenį. Pigūs skrydžiai į šį miestą gigantą galimi ne tik rudens sezonu, tačiau būtent rudenį Londonas nusidažo visai kitomis spalvomis. Nebijokite, nors daugelis sako, kad šis miestas yra vienas iš tų, kuriuose lietus yra kasdienybė, tačiau šis miestas moka sužavėti net ir vaikštant jame su skėčiu ir kava rankose.

Pigiai ir tiesiogiai į Islandiją!

Pigių skrydžių bendrovė WizzAir savo klientus lepina ypač pigiais lėktuvų bilietais. Į tolimąjį Reikjaviką iš Vilniaus ši skrydžių bendorvė gali jus nuskraidinti vos nuo 20 eurų! 

Rudens savaitgaliams puikiai tinkanti Malmė

Pigių skrydžių bendrovė WizzAir pradėdama vykdyti skrydžius iš Lietuvos, daugeliui mūsų atvėrė daugiau galimybių keliauti už ypač žemas skrydžių kainas. Smagu, kada kelionę į labiausiai lankomus pasaulio miestus galime įsigyti už pinigų sumą, kurią išleidžiame paprasčiausio apsipirkimo metu maisto parduotuvėje.Rudens laikotarpiu, kada pabosta sėdėti namuose, WizzAir skrydžių bendrovė gali jums pasiūlyti pigius lėktuvų bilietus į mūsų kaimynines šalis. Viena iš tokių kelionių krypčių gali būti Švedija. Malmė – vienas iš didžiausių Švedijos miestų, įsikūręs šalies pietuose, pasiekiamas su WizzAir vos nuo 9 eurų! Pirmą kartą besilankantiems šiamie mieste, pateikiame lankytinų vietų sąrašą.

WizzAir keleivių atmintinė

Prasidedant naujam rudens sezonui, norime priminti tai, ką turėtų žinoti kiekvienas, kuris keliauja su pigių skrydžių bendrove WizzAir. Keliaujant su šia skrydžių bendrove, kelionių agentūros sulaukia daug ir įvairių klausimų apie šios skrydžių bendrovės sąlygas, tad apie viską išsamiai ir nuo pradžių.

Į rudens atostogas su WizzAir

Rudens atostogos nebūtinai turi būti šaltos, drėgnos ir niūrios. Pigių skrydžių bendrovė Wizzair rudens atostogoms gali pasiūlyti tiesioginius skrydžius į Europos šalių kurortus, kuriuose net ir spalio mėnesį dar galima mėgautis vasariška šiluma.

Skrisk į Didžiąją Britaniją pigiau!

Rugpjūčio 16 dieną pirkdamai lėktuvų bilietus į arba iš Didžiosios Britanijos gaunate 20 procentų nuolaidą.

Visiems skrydžiams -20%

WIZZAIR skelbia akciją – 20% nuolaidą visiems skrydžiams – visiems miestams! 

Pigūs tiesioginiai skrydžiai į Barseloną su “WizzAir”

Pats metas keliauti į Barseloną! Pigių skrydžių bendrovės “Wizz Air” organizuojami skrydžiai į Katalonijos sostinę žada neišdildomus įspūdžius! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Barseloną vykdomi tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.


Geriausi pigių skrydžių pasiūlymai

Papildomos paslaugos