WizzAir keleivių atmintinė

Prasidedant naujam rudens sezonui, norime priminti tai, ką turėtų žinoti kiekvienas, kuris keliauja su pigių skrydžių bendrove WizzAir. Keliaujant su šia skrydžių bendrove, kelionių agentūros sulaukia daug ir įvairių klausimų apie šios skrydžių bendrovės sąlygas, tad apie viską išsamiai ir nuo pradžių.

WizzAir keleivių atmintinė

Registravimasis. Registraciją internetu privaloma atlikti likus ne mažiau 24 valandoms iki skrydžio. Jeigu neįvykdėte arba nespėjote užsregistruoti internetu, oro uoste bus taikomas papildomas mokestis / bauda. Visi WizzAir keleiviai registracijos punkte turi pateikti reikiamus galiojančius kelionės dokumentus ir atitikti reikalavimus, taikomus šalyje, iš kurios, pro kurią arba į kurią skrenda. Prie įlaipinimo vartų turite būti ne vėliau kaip likus 30 minučių iki suplanuotos skrydžio pradžios.

Bagažas. Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus. Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56x45x25 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už nustatytą mokestį. Keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, leidžiama gabenti 1 papildomą asmeninį daiktą kartu su mažu arba dideliu orlaivio salono bagažu. Papildomas asmeninis daiktas gali būti rankinė, nešiojamojo kompiuterio krepšys arba fotoaparato krepšys, kurio matmenys neviršija 40x30x18 cm. WizzAir registruotasis bagažas yra 2 tipų, atsižvelgiant į jo svorį. Skirtingas mokestis imamas už registruotojo bagažo vienetus, kurie sveria iki 23 kg, ir registruotojo bagažo vienetus, kurie sveria virš 23 kg, bet didžiausias leidžiamas svoris yra 32 kg. Galite užregistruoti iki 6 ne sunkesnių nei 32 kg bagažo vienetų. Kiekvienam registruojamam bagažo vienetui taikomas bagažo mokestis, mokamas už vieną bagažo vienetą, vieną skrydį ir vieną keleivį. Už pirmuosius 3 vienetus galima sumokėti internetu, už kitus 3 – oro uoste.

Vaikai ir kūdikiai. Sumokėjus tam tikrus mokesčius, jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių. Kūdikio mokesčius galima sumokėti pateikiant užsakymą internetu arba susisiekus su bilietų pardavėju. Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei išvykus arba prieš kelionės atgal dieną kūdikiui sukanka 2 metai, reikia įsigyti atskirą vietą. Jaunesni nei 14 metų amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 metų amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką.

Nėštumas. Nėščios moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 34 savaitės, negali keliauti WizzAir lėktuvais. Moterys, kurių nėštumo trukmė didesnė nei 28 savaitės, gali keliauti „Wizz Air“ lėktuvais tik turėdamos gydytojo pažymą, patvirtinančią, jog jos gali keliauti oru.

Daiktų ir gyvūnų gabenimas. WizzAir neskraidina gyvūnų, išskyrus šunis vedlius. 

Reikalingus vaistus, su savimi galite vežtis orlaivio salono bagaže.

Ar ličio baterijas galite gabenti ar ne, priklauso nuo jų konfigūracijos ir arba vatų per valandą (Wh) įkraunamoms arba ličio turinio (LC) neįkraunamoms.

Orlaivio salono bagaže esantiems skysčiams taikomi toliau nurodyti valstybiniai apribojimai:

1. skystis turi būti taroje, kurios tūris neviršija 100 ml;

2. visą 100 ml talpos neviršijančią tarą galima patogiai sudėti į permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį, kurio matmenys yra 20 x 20 cm.;

3. plastikinį maišelį reikia pateikti atskirai saugumo punkte.

Pirmiau nurodytų reikalavimų neatitinkančius skysčius turėsite išmesti oro uosto saugumo punkte.

loading