Rudens savaitgaliams puikiai tinkanti Malmė

Pigių skrydžių bendrovė WizzAir pradėdama vykdyti skrydžius iš Lietuvos, daugeliui mūsų atvėrė daugiau galimybių keliauti už ypač žemas skrydžių kainas. Smagu, kada kelionę į labiausiai lankomus pasaulio miestus galime įsigyti už pinigų sumą, kurią išleidžiame paprasčiausio apsipirkimo metu maisto parduotuvėje.Rudens laikotarpiu, kada pabosta sėdėti namuose, WizzAir skrydžių bendrovė gali jums pasiūlyti pigius lėktuvų bilietus į mūsų kaimynines šalis. Viena iš tokių kelionių krypčių gali būti Švedija. Malmė – vienas iš didžiausių Švedijos miestų, įsikūręs šalies pietuose, pasiekiamas su WizzAir vos nuo 9 eurų! Pirmą kartą besilankantiems šiamie mieste, pateikiame lankytinų vietų sąrašą.

Rudens savaitgaliams puikiai tinkanti Malmė

Besisukantis Torsas. Tai Malmės miesto vizitinė kortelė, kurią daugelis pamato jau iš tolo. Šis pastatas yra aukščiausias mieste ir siekia net 190 metrų ir nuo savo pamatų iki pat viršaus jis stovi pasuktas 90 laipsnių kampu. Šalia pastato rasite vieną iš didžiausių Europoje riedlenčių parkų, kurio plotas užima net 2000 kvadratinių metrų.

Lilla Torg. Miesto širdyje esanti vieta, kurioje mėgsta būriuotis tiek vietiniai, tiek miesto svečiai. Ši vieta gerai žinoma dėl savo plataus maisto ir gėrimų asortimento, kur skanų kasnelį ras net pats išrankiausias. Šalia Lilla Torg rasite geriausius Malmėje naktinius klubus.

Malmöhus pilis ir Slottsparken. Dar nuo renesanso laikų išlikusi pilis yra viena seniausių šiaurės regione, joje rasite ir Malmės miesto muziejų. Aplinka, aplink šį architektūrinį paminklą, nuostabiai sutvarkyta ir pritaikyka piknikams, pasivaikščiojimas ir vaikų žaidimams gryname ore.

Šv. Petro bažnyčia. Tai seniausias miesto pastatas, kurio istorija prasidėjo dar XIV amžiuje.

Moderna museet. Tai valstybės valdomas muziejus, kuriame eksponuojami XX amžiaus ir šiuolaikinio meno dirbiniai. Muziejuje, kol tėveliai apžiūrės meno kūrinius, vaikai tikrai ras kuo užsiimti, čia jie labai laukiami. Taip pat, galima užsisakyti seminarus šeimoms. Įdomus ir dėmesį pritraukiantis pastatas buvo pastatytas 1901 metais ir iš pradžių jis buvo naudojamas kaip miesto elektrinė.

Kallbadhuset ir Ribersborg paplūdimys. Šiame paplūdymyje esančioje malkomis kūrenamoje pirtyje galite kaitintis ir maudytis nuogas jūroje nors ir ištisus metus! Pirtis turi atskiras patalpas tiek vyrams, tiek moterims. Paplūdimyje ras vietis tie, kurie nori skaniai pavalgyti, pažaisti tinklinį ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis.

Möllevångstorget ir Folkets parkas. 174 tautas reprezentuojantis parkas Malmės mieste pritraukia tiek vietinius, tiek turistus. Čia galite rasti visko, ko reikia norint paragauti ar pasigaminti maisto iš įvairių pasaulio vietovių. Restoranai, prekybininkai aikštėje ir daug mažų specializuotų parduotuvėlių, siūlančių įsigyti skirtingų šalių maisto produktų.

"Malmė gyvai". Išstisas rajonas skirtas kultūrai! Koncertų ir konferencijų salės, viešbučiai ir restoranai... Pasivaikščiokite po naujai suprojektuotą ir įrengtą rajoną. Jeigu pasidomėtumėte, galėtumėte apsilankyti tuo metu vykstančiuose koncertuose šiame mieste. Būtent Malmėje yra įsikūrusi geriausia koncertų salė visoje Švedijoje. Lėktuvų bilietai į Malmę yra pigūs, o ir patys WizzAir lėktuvai į ką kursuoja dažnai, tad galite pasidairyti po išties išskirtinius koncertų tvarkaraščius ir vykti į juos tiesiogiai iš Vilniaus. 

Emporia. Šiaurės regione kolkas nerasite didesnio prekybos centro už Emporia. Čia rasite visko: drabužiai, avalynė, sporto prekės, prekės skirtos namų interjerui ir tai dar ne viskas. Jeigu akys pradės mirguliuoti nuo itališkų drabužių, pailsėti ir išgerti saknios kavos šiame PC tikrai rasite kur.

loading