Pigūs lėktuvų bilietai į Barį! O nuo šiol dar ir tiesiogiai su WizzAir

Pigių skrydžių bednrovė WizzAir naują darbo savaitę pradeda su ypač geromis žiniomis. Nuo šiol iš Vilniaus į Italijos pietuose esantį Bario miestą galėsite vykti tiesioginiu reisu!

Pigūs lėktuvų bilietai į Barį! O nuo šiol dar ir tiesiogiai su WizzAir

Pirmadieniais ir penktadieniais - netgi du kartus į savaitę galėsite vykti į Barį. WizzAir savo keleiviams Lietuvoje šį kartą pasiūlė jau trečią pigių ir tiesioginių skrydžių maršrutą į Italiją. Pigūs skrydžiai atveria vis daugiau galimybių aplankyti ir pamatyti naujus dar neatrastus kraštus.

„Tikimės, kad lietuviai noriai keliaus į šį kurortą ir pasinaudos galimybe bent trumpam iškeisti mūsų rudenį į daug malonesnį Viduržemio jūros klimatą“, – pranešime spaudai sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Šis Italijos miestas turistus iš viso pasaulio vilioja savo ilgais smėlio paplūdymiais, išskirtine balta architektūra ir žinoma šiltu Viduržemio jūros regionui būdingu oru. Baris patiks tiems, kurie ieško harmonijos tarp poilsio, pažinimo ir virtuvės. Apulijos regijono sostinė garsėja savo išskirtiniais kulinarijos šedevrais ir įstabaus grožio senamiesčio gatvelėmis.


Spalio mėnuo keliautojams džiugus tuo, kad startuoja ne vienas, o net keli nauji tiesiogiai WizzAir skrydžiai iš Vilniaus. Mėnesio pabaigoje startuoja tiesioginiai skrydžiai į Isandijos širdį Reikjaviką, o sausį - į Grenoblį.

Pigūs lėktuvų bilietai į Italiją slepiasi wizzair-skrydis.lt

Keliaukite pigiai ir tiesiogiai su WizzAir!

loading