Į rudens atostogas su WizzAir

Rudens atostogos nebūtinai turi būti šaltos, drėgnos ir niūrios. Pigių skrydžių bendrovė Wizzair rudens atostogoms gali pasiūlyti tiesioginius skrydžius į Europos šalių kurortus, kuriuose net ir spalio mėnesį dar galima mėgautis vasariška šiluma.

Į rudens atostogas su WizzAir

Mėgstantiems atostogauti mieste, Roma tikrai puikus pasirinkimas. Pirmiausia, spalio mėnesį Romoje nereikės vaikščioti perpildytomis gatvėmis ir kęsti varginantį karštį. Kitas smagus dalykas, Roma turistus džiugina tuo, kad  ji yra tarsi didžiulis muziejus po atviru dangumi. Tiesiog vaikštinėdami po šį miestą galėsite apžiūrėti architektūrinius šedevrus, kurie yra vieni iš labiausiai lankomų statinių pasaulyje. Jeigu nroėsite užeiti į jų vidų, jums tai pat labai pasiseks. Pasibaigus vasaros sezonui, eilės prie kasų sumažėja, tad drąsiai galėsite apžiūrėti viską iš vidaus.


Jeigu mėgstate atostogauti ant jūros kranto, puikus pasirinkimas rudens atostogoms yra Larnaka. Viduržemio jūra per visą vasarą bus įšilusi, tad galėsite drąsiai mėgautis saulės voniomis ir vandens pramogomis tiesiog jūros pakrantėje. Vakare, saulę palydėjus į jūrą, Larnaka nusidažo kitomis spalvomis. Mieste gausu kavinių, barų, kur galėsite pamiršti, jog atostogaujate spalį! Vasariška nuotaika šioje saloje vyrauja 9 mėnesius. Geriausias laikas salą aplankyti yra gegužės, birželio ar rugsėjo, spalio mėnesiais, tad rudens atostogos Kipre jus nustebins vasariška šiluma.