Nuo šiol pigiai ir tiesiogiai į Gruziją su WizzAir

Gruzija daugeliui keliautojų kolkas dar yra mažai ištyrinėta.Ši šalis savo viduje turi begalę įdomybių, tad šiandien norime pasidalinti keletu idėjų, ką galima nuveikti nuvykus ten. Pigių skrydžių bendrovei WizzAir atidarius savo bazę Gruzijoje, nuo šiol galime pigiais ir tiesioginiais skrydžiais pasiekti šalį galinčią pasigirti nepaprasto grožio gamta ir vietinių žmonių draugiškumu.

Nuo šiol pigiai ir tiesiogiai į Gruziją su WizzAir

Pasiruoškite naujiems įspūdžiams! Gruzija drąsiai galima laikyti viena iš šalių, kurioje gamtos vaizdai tiesiog atima žadą. Per visą šalį besidriekiančios kalnų grandinės, kaip kad pavyzdžiui Lichio kalnagūbris, daugeliui keliautojų palieka neišdildomus įspūdžius. Iš laukinės gamtos sugrįžtant į miestus, liksite užburti senamiesčių. Vienas iš tokių architektūrinių šedevrų vienareikšmiškai yra Tbilisio miesto centre.


Keliaukite pigiau! Kelionė į Gruziją tikrai nekainuos krūvos pinigų, o svarbiausia patirtis ir parsivežti įspūdžiai išliks visam gyvenimui. Pasivaikšiokite Kazbeko kalno viršūne ir mėgaukitės vaizdais vertais atviruko. Arba leiskitės gilyn po žeme į Prometėjaus urvą. Kalbant apie urvus, Gruzijoje pasivaikščiojimai po žeme tikrai gana dažnas dalykas, mat urvų čia ne vienas ir ne du. Būtinai aplankykite Uplistsiche – tai tarsi miestas-tvirtovė uolose.


Kulinarija... Turbūt daugeliui gruziniška virtuvė asocijuojasi tik su garsiaisiais chačapuri, tačiau joje yra žymiai daugiau skonių ir spalvų. Garsusis mujuji, skanusis ajapsandali – vien jau pavadinimai turėtų žadinti smalsumą ir norą išragauti viską. O kur dar stiklinė tyro gruziniško Lagidze vandens ar po įtemptos kelionių dienos taurė gero gruziniško Seperavi vyno.