7 priežastys, kodėl verta aplankyti Londoną rudenį

Daugelis mūsų žinome, kad Londonas yra vienas iš didžiausių pasaulio miestų, tačiau daugelio žinios apie šį megapolį ties šia vieta ir baigiasi. Dėl šios priežasties, norime pasidalinti žiniomis ir idėjomis, kodėl jums būtų verta aplankyti Londoną rudenį. Pigūs skrydžiai į šį miestą gigantą galimi ne tik rudens sezonu, tačiau būtent rudenį Londonas nusidažo visai kitomis spalvomis. Nebijokite, nors daugelis sako, kad šis miestas yra vienas iš tų, kuriuose lietus yra kasdienybė, tačiau šis miestas moka sužavėti net ir vaikštant jame su skėčiu ir kava rankose.

7 priežastys, kodėl verta aplankyti Londoną rudenį

Gražios lankytinos vietos mieste. Lankytinų vietų sąrašas Londone turbūt yra nesibaigiantis, tačiau turime jums keletą pasiūlymų aplankyti vietas, kurios labiausiai atskleidžia šio miesto charakterį ir yra puikiai tinkančios trumpai savaitgalio kelionei. Londono apšvalgos ratas (London Eye), Didysis Benas (Big Ben), Londono bokštas (Tower of London), Tauerio tiltas (Tower Bridge), Bekingemo rūmai (Buckingham palace). Tai vietos, kurias lengvai ir patogiai rasite išsidėsčiusias miesto centre.


Maistas ir gėrimai. Čia pamaloninti savo skonio receptorius gali net ir patys išrankiausi. Londone galima rasti daug jaukių mažyčių kavinukių, barų ar aukštosios klasės galinčių pasididžiuoti gardžiosiomis "Michelin" žvaigždutėmis.

Parduotuvės. Maža paslaptis, kad Londonas yra apsipirkinėjimo mėgėjų rojus. Čia sau patinkančias parduotuves gali rasti ir išskirtinius dizainerių drabužius, ir pigių sezoninių kolekcijų drabužius dievinantys žmonės. Norintiems aplankyti parduotuvių rojų, siūlome užsukti į Harrods ir ir Oksfordo gatves. Kada lėktuvų bilietai į Londoną nedrąsko kišenės, galime paišlaidauti būtent parduotuvėse ir palepinti save gražiais pirkiniais.

Naktinis gyvenimas. Lankantis Londone yra privaloma užsukti į britišką pub'ą ir pasimėgauti alaus pinta. Tačiau naktinis gyvenimas Londone toli gražu ne tik barai ir pub'ai. Apsilankykite viename iš Londono naktinių klubų, kuriame garantuotai sutiksite vienus iš geriausių pasaulio DJ'ų ar juokitės susiėmę užs pilvų apsilankę komedijos klube (comedy club).