Kelionės dokumentai

Kokių dokumentų reikės skrendant su Wizz Air?Pasirinkę pigius Wizz Air skrydžius keleiviai dar registracijos metu turi pateikti galiojančio asmens dokumento (paso, tapatybės kortelės) duomenis ir atitikti reikalavimus, taikomus toje šalyje, į kurią skrenda. Pigių skrydžių bendrovė Wizz Air neatsako už papildomus mokesčius, jei keleivis nėra įleidžiamas į šalį dėl to, kad neturi asmens dokumentų ar vizos.

Atkreipkite dėmesį, kad:

  • skrendant su Wizz Air BŪTINA turėti kelionės dokumentą (galiojantį pasą arba ES/EEE valstybių išduotą tapatybės kortelę) visiems skrydžio dalyviams, įskaitant kūdikius;
  • skrydžio dalyviai turi pateikti oro uosto darbuotojams asmens dokumentą (tą patį, kuris užregistruotas skrydžiui) taip pat pateikti atspausdintą įlaipinimo kortelę;
  • skrydžio dalyvio dokumentai turi galioti visos kelionės metu. Visuomet prieš kelionę pasitikrinkite asmens dokumentų galiojimo laiką ir šalies į kurią vykstate reikalavimus. Galbūt į šalį būtina skristi su pasu?
  • jei šalyje į kurią vyksta šeima reikalinga viza, kūdikiai turi keliauti su vizoje nurodytu suaugusiuoju. Atminkite, kad jei skrendate su persėdimu į šalį, kurioje reikia vizos, nepateikę jos oro uosto darbuotojams negalėsite palikti oro uosto teritorijos.
  • Jaunesni nei 14 metų amžiaus vaikai gali skristi tik lydimi mažiausiai 16 metų amžiaus asmens, prisiimančio visą atsakomybę už vaiką. 


Jei keliautojas nesilaikys kelionės dokumentų pateikimo reikalavimų, bus taikomi papildomi Wizz Air kompanijos mokesčiai ir baudos. Papildomas išlaidas turės padengti pats skrydžio dalyvis. Jei keliautojo asmens dokumentai viešint užsienyje yra prarasti ar tampa nebetinkami naudoti, Lietuvos Respublikos pilietis turi kreiptis į LR diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą, kuri išduos laikiną dokumentą, leidžiantį sugrįžti į Lietuvą.

loading