Wizzair bilieto keitimas

Už papildomą mokestį galite pakeisti ne tik skrydžio laiką, vietą ar kitus duomenis. Atminkite, kad keliaujant su pigių skrydžių bendrove Wizz Air galimi beveik visų nurodytų duomenų keitimai, tačiau nėra galimybės atšaukti bilietą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.


Jei norite pakeisti skrydžio datą, laiką bei vietą – tai galite padaryti paskambinę klientų aptarnavimo telefonu arba el. paštu. Rekomenduojame keitimus atlikti likus ne mažiau nei 4 valandos iki skrydžio. Už kiekvieną keitimą turėsite sumokėti papildomų paslaugų mokesčius bei padengti skrydžių kainų skirtumą (jei toks yra).

Jei norite pakeisti vardą ar pavardę, kreipkitės klientų aptarnavimo telefonu arba el. paštu likus ne mažiau nei 4 valandos iki skrydžio. Keleiviams norintiems pakeisti vardą ar pavardę bus taikomas keitimo mokestis.

Jei sugalvosite užsisakyti papildomų paslaugų, tokių kaip papildomas bagažas, pasirinkta vieta lėktuve, pirmenybinis įlaipinimas, kreipkitės klientų aptarnavimo nurodytais kontaktais. Atlikę bet kokį bilieto papildymą turėsite įlaipinimo kortelę atsispausdinti iš naujo.

loading