Registracija į Wizzair skrydį

Nemokamai užsiregistruoti galite internetu likus nemažiau nei 3 valandos iki skrydžio. Atvykus į oro uostą registracijos paslauga bus mokama. Atkreipkite dėmesį, kad išvykimo dieną registracijos paslauga oro uoste išties brangi. Kam mokėti, jei internete iš anksto užsiregistruosite visiškai nemokamai?


Pasirinkę registraciją internetu, užpildę savo asmens duomenis gausite sugeneruotą įlaipinimo kortelę, kurią turėsite pateikti oro uosto darbuotojams kartu su asmens tapatybę įrodančiu dokumentu.

Vaikus iki 14 metų turi lydėti, prisiimti visą atsakomybę ir, žinoma, užsiregistruoti asmuo, kuriam daugiau nei 16 metų.

Jei planuojate gabenti registruotą bagažą, į oro uostą atvykite likus dviem valandoms iki skrydžio, nes bagažo atidavimo punktas užsidaro ne vėliau kaip likus 40 minučių iki skrydžio.

Internetu užsiregistravę keleiviai prie įlaipinimo vartų turi atvykti ne vėliau kaip likus 30 minučių iki skrydžio.

Užsiregistravus internetu vis dar galima keisti užsakymo duomenis (išskyrus skrydžio, vardo ir pavardės keitimą) ir įsigyti papildomų paslaugų. Nepamirškite, kad papildę bilietą papildomomis paslaugomis turėsite iš naujo atsispausdinti skrydžio bilietą.

Jei registruojantis internetu buvo pateikti klaidingi ir įtarimą keliantys duomenys, oro uosto darbuotojai gali neleisti jums sėsti į lėktuvą.

loading